Masz pytania? Jesteśmy do dyspozycji pod numerem tel. 667-180-400 lub adresem e-mail kontakt@wyrownaj.pl

Równiarki podłoża, niwelatory terenu

Równiarka PlantAtor

PlantAtor to ręczny niwelator terenu. Idealnie sprawdza się przy zakładaniu trawników jak i przy pracach brukarskich. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji świetnie się sprawdza przy nieregularnym kształcie terenu. PlantAtor wyposażony jest w koła o średnicy 390mm, które z łatwością przemieszczają się po każdym terenie. Równiarka wykonana jest ze stali o grubości od 5mm do 3mm dzięki czemu jest stabilna i wytrzymała. Posiadamy równiarki w trzech wersjach, dwie ze stałą szerokością PlantAtor-S200, PlantAtor-S100 oraz nasz flagowy produkt PlantAtor-R210 z możliwością regulacji szerokości.

KUP TERAZ

Równiarka PlantAtor-R210

O nas

WYSOKA JAKOŚĆ
WYKONANIA

Wszystkie podzespoły do naszych równiarek terenu, wykonywane są na wysokiej klasy maszynach CNC. Natomiast wykfalifikowana kadra pracownicza, potrafi zadbać o staranne i dokładne wykonanie produktów finalnych.

DŁUGA
ŻYWOTNOŚĆ

Zastosowane materiały sprawiają, że nasze równiarki cieszą się dużą bezawaryjnością i długą żywotnością.

WYSOKA
UNIWERSALNOŚĆ

Szeroki zakres regulacji sprawia, że nasze PlantAtory sprawdzają się w każdych warunkach. Duże zróżnicowanie terenu nie jest nam straszne. Stabilna konstrukcja sprawia, że nasze równiarki radzą sobie nawet w trudnych warunkach.

Skontaktuj się z nami

Dane adresowe

ul. Kcyńska 111
62-100 Wągrowiec
woj. wielkopolskie

NIP: 7661927192

Kontakt

GSM 667 180 400

e-mail kontakt@wyrownaj.pl

Lokalizacja